Tenhle život je náš! Tak nám ho neberte!Smějící se

Z Avrilinho života....

25. listopadu 2012 v 17:53 |  Avrilkaaa

Vesvých 13 letech začala psátsvé vlastní písně a hrát na kytaru. Brzypoténahrála na videokazetu svéhudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jívšiml šéf nahrávací společnostiAristaRecordsAntonio L.A. Reid. Avrilprotoodjela do Manhattanu v New Yorku, kde z níchtělReidudělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtělabýtjiná, chtělabýtumělcem, který je spojen s tvořenímpísní, jež zpívá. ProtoseAvril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zdese spojila s vydavatelstvímNettwerkManagementem a producentem/skladatelemCliffemMagnessem. To jí nechalo zcelavolnou ruku a texty si protoAvril píše sama.Úžasný

Avrilzpívásesvou kapelou, kteroutvoří bubeník MatthewBrann, bas kytaristaMarkSpicoluk, kytaristiJesseColburn a EvanTaubenfeld. Svécelosvětové turné začala prvníminávštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie. V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterémopět ukázala svůj talent.

Mezirokem 2005 a 2006 se z drzé punk-rockerkystávávelká citlivka a doslova proněkohoztělesněnáBarbie. Avril si totiž obarví vlasy na blond, na dovolené v BenátkáchsezasnoubísesvýmdlouholetýmpřítelemDerickem a fotí do modníchčasopisů. To, coAvrildřívenesnášelaseteďstávásamozřejmostí a šokovaní fanoušcise nestačí divit. Udájně si je obarvila na blond kvůli životopisnému snímku, kde prýhrajeCourtney Love. Většinafanouškůse od níodvrací a Avril točí více filmy a fotí pro časopisy.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LoLa ^^ LoLa ^^ | Web | 25. listopadu 2012 v 18:09 | Reagovat

Mám jí hrozně ráda, je skvělá!!!!! <3

Mám o ní na blogu mini článek ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama